28 lutego 2024

Premiera dużego DLC do Gas Station Simulator – Tidal Wave wyznaczona na 21 marca 2024 roku

DRAGO entertainment, poinformowało o dacie premiery DLC do Gas Station Simulator: Tidal Wave DLC. Najnowszy płatny dodatek do bestsellerowego symulatora zostanie udostępniony na Steam już 21 marca bieżącego roku w cenie 14,99 USD.

Dzięki systematycznej pracy całego naszego zespołu, efektywnie realizujemy wyznaczone cele rozwojowe naszego flagowego produktu. Od premiery podstawowej wersji gry, na rynku pojawiły się płatne i bezpłatne dodatki oraz szereg update’ów i fix’ów. 21 marca wydamy największy z dotychczasowych płatnych dodatków, w cenie 14,99 $. Wpływ płatnego dodatku powinien być zauważalny już w wynikach za bieżące półrocze, gdyż poprzednie dodatki do GSS sprzedały się dotychczas w łącznym nakładzie ok. 300 tys. kopii. mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment S.A.

Nowy dodatek do Gas Station Simulator przenosi graczy na tropikalną wyspę, otwierając przed nimi zupełnie nowe wyzwania. Oprócz standardowego tankowania aut, gracze będą mieli za zadanie obsługiwać również łodzie i skutery wodne. Jednocześnie nowe otoczenie przeniesie gracza w klimat wysp tropikalnych, relaksacyjnej hawajskiej muzyki w rytm, której prowadzić będzie swój biznes – nie zapominając o niebezpieczeństwie gniewu wulkanu Chunchumanchu.

To wulkan jest strażnikiem tego miejsca. Wszystko co robimy na wyspie jest połączone ze wskaźnikiem równowagi. Jeśli nie będziemy dbać o nastrój wulkanu, możemy być pewni, że na naszą spokojną wyspę spadnie gniew Chunchumanchu. Z dużą przyjemnością zaprezentowaliśmy dzisiaj trailer nowego DLC. – komentuje Karol Sasorski, szef działu marketingu DRAGO entertainment S.A.

Kampania promocyjna dodatku wspiera sprzedaż bazowej wersji Gas Station Simulator oraz wcześniej wydanych dodatków.

W 2024 roku nastąpią premiery kolejnych dużych płatnych dodatków do Gas Station Simulator – Car Junkyard DLC w II kwartale oraz Shady Deals DLC w III kwartale.