29 stycznia 2024

DRAGO entertainment rozwija działalność wydawniczą

DRAGO entertainment w dniu dzisiejszym podpisało trzecią już umowę wydawniczą z Codebusters Studio S.A., która dotyczy nowego projektu Superstore Simulator. Karta produktu wraz z teaserem została opublikowana na platformie Steam.

W lutym zeszłego roku DRAGO entertainment, jako wydawca, i Codebusters Studio, jako producent, podpisały umowę ramową, a następnie w dość krótkim czasie zaprezentowały Farm Simulator oraz American Airport Simulator na platformie Steam. Obydwie gry w szybkim tempie weszły do zestawienia Global Top Wishlist i są w zaawansowanej produkcji. Dzisiaj spółki zaprezentowały kolejny projekt z gatunku symulatorów: Superstore Simulator.

Pomysły na gry Codebusters Studio wpisują się w naszą strategię umacniania pozycji DRAGO jako wydawcy symulatorów premium. Dodatkowo zaprezentowane dotychczas tytuły szybko znalazły spore grono oczekujących graczy, co widać po przyrostach wishlist. Warto zauważyć, że dotychczasowe zainteresowanie jest wyłącznie organiczne, na bazie community zbudowanego dla naszych autorskich gier, a także cross promocji z innymi zaprzyjaźnionymi partnerami. – mówi Karol Sasorski, szef działu marketingu DRAGO entertainment S.A.

Zgodnie ze strategią opublikowaną w październiku zeszłego roku, DRAGO już w styczniu pokazuje realizację kolejnych zapowiedzianych wydarzeń na 2024 rok.

Superstore Simulator, a także wcześniej opublikowane przez nas wspólnie z Codebusters Studio projekty, pozwalają już potwierdzić, że gry budują swoje wishlisty dzięki naszym tytułom, ale i odwrotnie pomagają nam rozszerzyć grono fanów całego portfolio DRAGO. Taki był właśnie zamysł stworzenia naszej nogi wydawniczej. – mówi Joanna Tynor, Prezes Zarządu DRAGO entertainment S.A.

Karta produktu Superstore Simulator, jest już dostępna na platformie Steam wraz z teaserem do gry – link.